Evders Blog

Faydalı ve eğlenceli bilgiler blog'u.

Yurt Dışında İngilizce Öğrenmek

Yurt Dışında İngilizce Öğrenmek

Bugün sizlere yurt dışında İngilizce öğrenmenin artılarından ve eksilerinden bahsedeceğiz. Bu yazıyı okuduktan sonra yurt dışında İngilizce öğrenmekten korkmayacaksınız.

Yurt Dışında İngilizce Öğrenmek

Bu yazıda bulabileceğiniz tüm konular;

♦ Yurt dışında İngilizce öğrenmenin artıları nelerdir?

♦ Yurt dışında İngilizce öğrenmenin eksileri nelerdir?

Dilerseniz sizler için hazırladığımız “Yurt Dışında İngilizce Öğrenmek” isimli detaylı yazımıza geçelim.


Yurt Dışında İngilizce Öğrenmenin Artıları Nelerdir?

Yurt dışında İngilizce öğrenmek adı üstünde Yurt dışından yararlanmak demektir ki bir dil öğrenmek için en gerekli şeylerden biridir bu. Altın değerinde bir fırsat olan yurt dışı, sizin İngilizce öğrenme sürenizi en az üçe katlayacaktır. Eğer hızlıca İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Türkiye’de bir kaliteli bir kuruluştan temel İngilizce eğitimi sağlayın ve derhal yurt dışına tatile gidin. Orada insanlarla iletişim kurmak için iç güdüsel olarak eğitime tamamen açık olacaksınız ve öğrenmek istemeseniz bile öğrenip geri geleceksiniz.

Yurt Dışında İngilizce Öğrenmenin Eksileri Nelerdir?

Yurt dışında İngilizce öğrenmenin eksilerini düşünecek olursak tek eksisi sizde korku hissini uyandırabileceğidir fakat korkular bizi ayakta tutar ve bu korkunun üzerinden gelirseniz bu sizin için bir artı olur. Yurt dışında İngilizce öğrenmenin eksilerinden bir diğeri ise yaşadığınız bölge ile birlikte gelebilir. Yurt dışında bazı bölgelerde, farklı ülkelerden gelmiş kişilere karşı korkulardan doğan dışlanmalar meydana gelebilir ve bu durum sizi üzebilir. Aynı zaman da o ülkeden ve İngilizce’den soğuyabilir, eğitiminizi olumsuz etkileyebilir.

 

 

 

 

 

 

 

Aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

info@evdersizmir.com
05071339510