Evders, kişiye özel olarak hazırlanan ders programları sayesinde öğrenme garantili eğitimler sunar.

Kalabalık sınıflarda aklınıza takılan soruları sormaya çekinme derdine son. Tamamı deneyimli eğitmen kadrosuyla Evders, en kaliteli eğitimi ayağınıza kadar getiriyor. Yolda vakit kaybetme derdine de son. Bugüne kadar başarısına ortak olduğumuz binlerce öğrenci en büyük referansımızdır, sizleri de referanslarımız arasında görmek bizi mutlu eder.

Ders almak isteyen kişi derslere başlamadan önce seviye tespit sınavı yapılmakta ve rehberlik hizmetimizden yararlanmaktadır.

Seviye tespit ve rehberlik hizmeti sonrasında ücretsiz deneme dersi gerçekleştirilerek kişiye özel ders programı çıkarılmakta ve eğitimlere bu süreç sonrasında başlanmaktadır.

3 aşamalı program belirleme sürecimiz öğrenme garantili eğitimlerimizin temelini oluşturmaktadır. Siz de kendinize özel bir ders programıyla öğrenme garantili bir eğitim istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

– İlköğretim Takviye
– TEOG Hazırlık
– LYS Hazırlık
– LGS Hazırlık
– KPSS Hazlırlık
– ALES Hazırlık
– DGS Hazırlık

Yukarıda verilen eğitimler dışında, ödev ve projelere destek ve üniversite derslerine yardımcı eğitimler gibi farklı alanlarda eğitim destekleri konusunda da bizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Aklınızdaki eğitim ihtiyacını bize iletmeniz yeterli olacaktır.

Ders ücretlerimiz öğrencilerimizi yormayacak şekilde belirlenmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli eğitim arayanların ilk tercihi haline gelen EvDers ekibi aldığın ücretin hakkını fazlasıyla vermektedir.

Ders ücretlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi için bizi arayıp telefonda bilgi alabilir veya whatsapp yoluyla da ulaşabilirsiniz.