Matematik konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, matematik dersiniz zayıfsa, sınavlarda matematik netleriniz düşükse ya da matematik konusunda iyiyseniz ama en iyisi olmak istiyorsanız , İzmir’de matematik kursu alacağınız kaliteli bir yer arıyorsanız matematik derslerimiz tam size göre!

Formül ezberlemek? X’ler ve Y’ler arasında kaybolmak? İntegrallerle boğuşmak? Eğer siz de bunlardan bıktıysanız size iyi bir haberimiz var; bunları yapmak zorunda değilsiniz.
Size çok farklı, büyük şeyler vaat etmiyoruz. Yalnızca matematik ona nasıl baktığımıza göre şekil değiştirir. Biz ona nasıl bakacağımızı biliyoruz. Unutmayın ki ezberleyip de içinde boğuştuğumuz şeyleri hiçbir zaman tam olarak öğrenemeyiz fakat eğer gerçekten anlarsak matematik bizim için bir dert olmaktan çıkıp hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Evinizde alacağınız özel matematik dersleri hem daha kolay hemde daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak, sizin eskikleriniz üzerine eğilerek kapağını açmaktan çekindiğiniz konulara yoğunluk vererek rahatlıkla matematiğin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.


Neden İzmir’de Evders Matematik Kursu’nu Tercih Etmeliyim?
+ Kişiye Özel Programlar
+ Uygun Fiyatlı Özel Dersler
+ Modern Eğitim Anlayışı
+ Öğrenme Garantili Dersler


matematik dersi izmirEğer izmir birebir matematik kursu, özel matematik dersi izmir, matematik özel ders izmir aramalarını yaparak matematik dersi sitemize ulaştıysanız doğru yerdesiniz.

Matematik dersine başlamadan önce, matematik alanında, öğrenciye ücretsiz danışmalık ve analiz hizmeti veriyoruz.

Öğrencinin matematik dersindeki başarını arttırmak ve nokta atışı yapmak için analizler sonrasında matematik dersine başlıyoruz.

Kişiye özel olarak hazırlanan matematik dersi programıyla siz de kısa süre de matematik konusunda başarılı olabilirsiniz, matematik artık korkulu rüyanız olmaktan çıkacak!

Kalabalık sınıflarda aklınıza takılan soruları sormaya çekinerek, konuları anlamadan geçmek yerine, evinizde, evinizin rahatlığında “öğrenme garantili” bireysel ve özel matematik dersi alabilirsiniz.


Matematik dersi almayı düşünüyorsunuz ve bize sormak istediğiniz bazı sorular var. Mesela;

+ Ne kadar zamanda matematik alanında başarı sağlayabilirim.
+ Matematik konusunda alt yapım zayıf, bu sorun olur mu?
+ Matematik kursu fiyatları ne kadar?

İzmir’de özel matematik kursu alabileceğiniz sistemimiz, son derece teknolojik bir şekilde ilerlemektedir. İster birebir matematik dersi alabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla bir grup oluşturup matemetik etüd merkezi gibi de eğitim almanız mümkündür. Matemetik özel ders ilanlarına bakarak bir matematik öğretmeni bulabilir İzmir’de matematik özel dersi vermek istiyorum diyen birinden ders alabilirsiniz fakat bunun bir güvencesi olmayacağı, bir marka bir kurum altında garanti altında olmayacağı için başarısı tartışılır. Evders, öğrenme garantili matematik dersleri sunar. Siz de Evders garantisi altında ders almak istiyorsanız, matematik dersi fiyatlarını öğrenmek, ders içeriğiyle ilgili bilgi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.


Matematik Kursu İzmir‘le Başarı Garantili Dersler Evders’te

Matematik yalnızca birkaç sayı ve işlemden ziyade başlı başına mantığımıza yol gösteren bir bilimdir.

Birçoğumuz çocukluğumuzdan beri matematiği öğrenirken “bunlar benim ne işime yarayacak?” sorusunu sorup durduk.
Fakat şunu bilmemiz çok önemlidir ki matematik analitik düşünme yeteneğimizi, sorunlara yaklaşım şekillerimizi kökten etkiler ve geliştirir. Ayrıca matematik yüzyılımızın başta gelen hemen
hemen tüm bilim dallarının temelini oluşturur. Bu açılardan bakacak olursak matematik sahip olduğumuz en güçlü araçlardan biridir.

Her bilimin ona dayandırıldığını, eski bilim adamlarının her zaman matematikle başladığını düşünürsek gereksiz ya da o kadar da zor olmadığını tahmin edebiliriz. Sadece doğru tekniklerle, doğru eğitmenle ve doğru bilgilerle ilerlemek en önemlisidir.

Matematik etrafımızda olan biteni her şeyi açıklamamıza yarayan bir dildir aslında ve bu dili bilmek bize yüksek bir anlayış seviyesi kazandırır. Matematik hayatı açıklar, anlamlandırır. Fakat eminim ki birçoğumuz o veya bu şekilde matematikten soğumak zorunda kalmışızdır. Bunun sebebi yanlış öğretmen veya yanlış öğretim metodu olabilir.

Matematik anlaşılması zor bir şey değildir fakat yanlış yaklaşım şekilleriyle gerçekten bir kabusa dönüşebilir. Bizim amacımız kesinlikle bunun olmasını engellemek,sizlerin çekindiği ya da yapamadığı konuların üstesinden gelmenizi sağlamak.


İzmir’de Evde Özel Matematik Dersi İle Herşey Çok Daha Kolay

Matematik, hernekadar  karmaşık ve zor görünse de aslında matematiği hayatımızda sıkça kullanırız . Sadece bilim dünyasında değil, günlük yaşantımızda karşımıza çıkan sorunlara karşı hızlı çözüm üretebilme ve zihin gücümüzü geliştirmekte de bizlere yardımcı olur. Bu yüzden matematik tüm öğrencilik hayatımız boyunca önemli yer kaplar. İlköğretimdeyken orta öğretime, orta öğretimde iken de yüksek öğretime hazırlık niteliğinde öğretilir ve bizi hayata karşı hep bir adım öteye taşımaya yardımcı olur. Matematik, tanımlı veya tanımsız elemanlar ve önermeler içerir. Tanımsız elemanların ne işe yaradıkları açıklanabilirken önermeler öyle değildir. Önermelerin ifade ettiği hükümler doğru veya yanlış olabilir.

Birçok öğrencinin korkulu rüyasıdır matematik dersi, ancak anlamaya çalışınca bir felsefe ,uçsuz bir bilimdir.
Sınavlara hazırlık noktasında bakarsak öncelikle matematiği ikiye ayırmamız daha sağlıklı olacak , “C1 ve MAT2”
C1 daha çok işlemsel yeteneğin ve sayısal zekanın ön plana çıktığı alandır, problemleri çözebilmek için doğru yaklaşımda bulunabilmek soruya doğru açıdan bakabilmek, sayısal zekadan kastımız bu aslında doğru çalışma stiliyle her öğrencinin elde edebileceği bir özelliktir. İşlem yeteneği de çok soru çözmek ve işlemleri zihinde karmaşık bir düğümden kurtarıp mantıksal bir sıraya koyabilmektir, bu da söylediğimiz gibi ancak çok soru çözümüyle mümkündür.Eğitmenlerimiz tarafıdandan öğrendiğiniz yaklaşım metodlarını,derslerde çözülen sorular dışında kendi çalışmalarınızda da uyguladığınız taktirde başarıyı yakalamamanız için bir neden asla yok !

MAT2 ye gelince burada işin içine bilinmeyen semboller karmaşık gibi görünen fonksiyonlar ve ezberlenip uygulanması gereken bir çok formül işin içine girmektedir.MAT2 yi iyi öğrenebilme C1 temelinin iyi oturmasıyla çok alakalıdır, MAT2de konuları doğru sırayla bitirince formülleri yerinde ve güzel sorularla öğrenince matematik dersinde size çok eğlenceli geleceğinden emin olabilirsiniz…


Unutmayın ki üzerine eğildinizde,yeterince zaman harcadığınız da halledemeyeceğiniz ders,konu kalmayacaktır.

Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerindedir. Eskiden insanlar matematiği sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlamışlardır. Her bilim dalında olduğu gibi matematikte zaman içerisinde hızla gelişmiştir. Ve öyle birkaç cümleyle ifade edebilmek mümkün olmamakla beraber birçok yönü de ortaya çıkmıştır. Bir özelliğiyle müziğe bir yönüyle resme bir yönüyle dille benzer yönleri mevcuttur.” Doğa matematik diliyle yazılmıştır.” Der Galileo Galilei. Hatta matematik bir satranç oyunu gibidir de aynı zamanda. Kelime anlamını inceleyecek olursak Eski Yunan dilinde matesis kelimesi yani ben bilirim anlamına gelen bir kelimedir. Osmanlı Türkçesinde riyaziye kelimesi matematik kelimesinin yerine kullanılmıştır. Matematik kelimesi bizim dilimize Fransızcadan geçmiştir.

Matematik günümüzdeki birçok modern alanın içerisinde vardır. Örneğin; cebirsel geometri ve teknikleri bilgisayar oyunları içerisinde kullanılır. Diferansiyel denklemler ve sayısal analiz teknikleri uçak, motor modellerinde ve uydularda kullanılır. Franktallar; anten teknolojisinde, fourier analizi ve teknikleri, iletişim ağlarında kullanılır. Günümüzde matematik eğitimi okul öncesinde başlayarak ilköğretimde matematik konularına tam anlamıyla geçiş yapılır. Ve temel kavramlar üzerende durulur. Bu kavramlar; rakam, sayı, doğal sayı vs. olarak matematik temelleri oluşturulur.

Matematik konularından bahsetmek gerekirse bunları da şu şekilde sıraya biliriz:
Sayılar, uzay, hesap, temel matematik yapıları, temel matematiksel kavramlar, matematiğin ana dalları, sonlu matematik, uygulamalı matematik vs. olarak görmek mümkün. Kısacası matematik bilimi kapsamı ve konularıyla hayatımızın her alanında mevcut.

Eğer izmir birebir matematik kursu, özel matematik dersi izmir, matematik özel ders izmir aramalarını yaparak matematik dersi sitemize ulaştıysanız doğru yerdesiniz. Sizlere bir telefon kadar uzaktayız,artık sayılardan korkmanız için bir nedeniniz yok !

Matematik kursu alanlara, sanatla ilgilenenlere gitar kursu gibi çeşitli kurslarda indirimimiz de mevcut!