Kimya dersi izmir, özel kimya dersi izmir aramalarıyla sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Kimya özel ders arayanlar, kimya özel ders fiyatlarını merak edenler, özel kimya dersi verenleri İzmir’de arayanlar biz Evders kimya kursu olarak sizleri bekliyoruz!

Uyguladığımız kimya dersi programları sayesinde, aslında kimya dersinin ne kadar eğlenceli olduğunu siz de farkedecek ve kimya sorularını çerez gibi çözeceksiniz, eğlendirerek öğreten sistemlerimiz sayesinde, ezberci kimya dersine son veriyoruz. İnteraktif kimya ders programlarımız, kimya öğrenimini kolaylaştırıyor. Yılların verdiği deneyim sayesinde İzmir’de kimya dersi arayanların en iyi sonucu alması için çalışıyoruz! Kimya kursu alırken, eğitim koçluğu desteğimiz sayesinde başarıyı garanti altına alıyoruz!

İyi bir geleceğe, başarılı bir kariyer ve güzel bir hayata giden yol iyi bir eğitimden geçer. İyi eğitimi kendine hedef almış, ticari kaygılardan uzak, kişiye özel, başarı garantili ders programlarıyla Evders kimya kursu her süreçte sizin yanınızda oluyor. Kimya derslerimiz, kimya kursu fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz!

kimya-dersi-izmirKimya Kursu İzmir‘le İşin Kimyasına İniyoruz!

Neden Evders Kimya Dersi?
Evders olarak ezberci eğitime her zaman karşıyız! Kimya eğitiminde de öncelikle işin mantığını öğretmekten yanayız, sadece sınava girene kadar size birşeyler ezberletip, sınav bittikten sonra unutulacak yöntemler değil, işin mantığını öğretip, hayat boyu kolayca aklınızda kalacak yöntemlerle kimya kursu veriyoruz.

Kişiye özel olarak hazırladığımız kimya ders programları sayesinde, herkes kolayaca kimya öğrenebilecek! Herkesin beklentisi, seviyesi, kapasitesinin farklı olduğunu biliyor, herkesi ayrı ayrı analiz ediyor ve en uygun kimya ders programını hazırlıyoruz.

Özel kimya dersi, rakiplerinizin önüne geçmenizi, vakit kazanmanızı ve kimya alanında eksiğiniz olmadan, bu alanda başarılı olmanızı sağlar.

İster lise sınavlarına hazırlık için kimya dersi, isterseniz üniversite sınavlarına hazırlık için kimya dersi, ister okul derslerine yardım amaçlı kimya dersi! Hangi amaçla isterseniz o alanda uzmanlaşmış kimya öğretmenlerimiz tarafından bünyemizde kimya dersleri verilmektedir.

Daha sağlam bir kimya alt yapısı oluşturmak için, kimya derslerimiz sizi bekliyor!


Kimya Nedir?
Kimya, maddenin yapısını, özelliklerini, diğer maddelerle olan etkileşimlerini, bileşimlerini, tepkimelerini ve uğradıkları dönüşümleri inceleyen bir bilim dalıdır.

Kimya daha  detaylı olarak söylemle; atomlar ve yapıları, moleküller, bileşikler, tepkimeler, madde ve halleri, kimyasal bağlar gibi tüm konular kimya biliminin incelediği konulardır.
Kimyanın organik , anorganik, analitik, fizikokimya ve biyokimya gibi alt dalları vardır.


Kimya Dersi Sayesinde Olayın Kimyasını Öğrenip Başarılı Olabilirsiniz.

Kimyanın Tarihi
Tarihçesi M.Ö. 2000’li yıllara kadar uzanmaktadır ancak asıl gelişimine 17. yüzyıl sonunda başlayan geleneksel kimya dönemi ile başlamıştır.

19. yüzyıl ile birlikte de modern kimya dönemine giren bu bilim, 19. yüzyıl başında John Dalton’un maddenin en küçük birimi olan atomu keşfetmesi ve kimyanın en temel kanunları olan kütlenin korunumu ve sabit oranlar kanunlarını oluşturmasıyla birlikte gelişiminde büyük bir ivme yakalamıştır. Atomun parçacıkları olan proton, nötron ve elektronun keşfi ise bugünkü kimyanın temelini atmış ve Rutherford tarafından bugün de kullanılan atom modeli geliştirilmiştir.


Kimyanın ve Kimya Dersinin İçeriğinde Neler Vardır?
Kimya biliminin incelediği temel kavramları başlıklar halinde şu şekilde sıralayabiliriz: Asitler ve bazlar, atomun yapısı, moleküllerin yapısı, bileşikler, çözeltiler, elektrokimya, kimyasal bağlar, kinetik, stokiyometri ve termodinamik. Kimya biliminin ana çıkış noktasını atom oluşturur.


İzmir’de Kimya Dersinin Adresi

Kısa zamanda kimya dersi alarak başarıya ulaşmak istiyorsanız, bir telefon uzaktayız, tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve hedefleriniz doğrultusunda ilk adımı atmak!