İngilizce dersi alarak, kısa zamanda, bol pratikle, kişiye özel hazırlanan ingilizce dersi programlarıyla dil konusunda başarınızı arttırmak, İngilizce’ye hakim olmak, karşınızdakini anlamak, kendinizi ona rahatça anlatmak ya da girmek istediğiniz İngilizce sınavlarda başarılı olmak istiyorsanız, “İngilizce kursu izmir, İngilizce dersi izmir, İzmirde özel İngilizce dersi” gibi aramalarla Evders sitemize ulaştıysanız ve paranızın boşa gitmeyeceği bir İngilizce eğitiminin peşindeyseniz emin ellerdesiniz!


ingilizce-dersi-izmirDil nedir? Sadece içerisinde bulunan yapı ve sistemler bütünü mü?
Yoksa sadece bir iletişim aracı mı?
Ya da okuma ve anlamamıza hatta düşünebilmemize olanak sağlayan büyük bir bileşen?
Ya da tarih boyunca geçmişimize, bugünümüze va yarınımıza ışık tutmamızı sağlayan yazınsal bir element mi?

Sizin için hangisi, ya da hangileri yoksa hepsi mi?

Bizim için dil yaşayan bir olgudur her şeyden önce, insan gibidir tıpkı, nefes alır…
Bazen yok olur sonra bir başka şekilde karşımıza çıkar, felsefiktir, düşünseldir, hisleri vardır ve ona 2+2= 4 gibi rasyonel açılardan yaklaşmamamız gerekir. Dil insandır, dil tarihtir, dil edebiyattır. dil kültürdür, dil hayattır.

En basit ve bilinen şekliyle, eskiden beri gelen tabiriyle “bir dil bir insan” düşüncesinden yola çıkarsak, günümüz dünyasında öğrendiğiniz dilin size faydası yadsınamaz. Bunu gerçekleştirmek başka bir kültürü, dilini öğrenmek istiyorsanız hiç durmayın.


İzmir’deki en iyi İngilizce kursu evinize en yakın olandır!” mı dersiniz? Tabi ki hayır. Ben Karşıyaka’da oturuyorum, Karşıyaka’da İngilizce kursuna gideyim ya da ben Bornova’da İngilizce kursu arıyorum Bornova’da bir İngilizce kursu tavsiye ettiler ona gideyim diyerek en iyi İngilizce kursunu bulamazsınız!

Ya da İngilizce kursu fiyatlarına bakıp İngilizce kursu alacağınız dersaneye ya da kişiye karar vermemelisiniz!


Beklentilerinizi tam karşılayacak bir yabancı dil kursu ya da özel İngilizce dersi için öncelikle ihtiyaçlarınızı tam olarak bilmelisiniz;

Kolayca İngilizce konuşmak mı istiyorsunuz?
İş İngilizcesi, mesleki İngilizce mi öğrenmek istiyorsunuz?
Yurtdışı seyahatiniz için pratik İngilizce dersi mi arıyorsunuz?
YDS İngilizce kursu ya da yoğun İngilizce kursu programı mı almak istiyorsunuz?
Lise ya da Üniversite için takviye İngilizce eğitimi mi almak istiyorsunuz?

Bunun gibi bir çok seçenek mevcut, İzmir’de İngilizce dersi alabileceğiniz bir İngilizce kursu bulmadan önce ihtiyacınızı kararlaştırmalısınız, daha sonra bu yönde bir İngilizce dersi alabileceğiniz yabancı dil kursu ya da İngilizce özel ders öğretmeni tercih etmelisiniz.


İngilizce eğitimi veren kursların çoğu garantili İngilizce dersi verdiklerini iddaa ederler fakat bunun doğruluğunu araştırmalısınız. Biz Evders İngilizce Dersleri olarak kişiye özel birebir İngilizce desleri sunmaktayız. Kolayca İngilizce öğrenebilmeniz adına kişiye özel ders programları hazırlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Başarı garantili İngilizce eğitimleri bizce kişiye özel hazırlanan eğitimlerdir. En iyi İngilizce dersi kişiye özel hazırlanmış olandır. Herkesin seviyesi ve beklentisi farklı olduğu için buna uygun bir eğitim İngilizce öğrenmek isteyen kişiyi başarıya götürecektir.

İzmir’de en çok tavsiye edilen İngilizce özel ders veren kurumlardan biri olan Evders, İzmir’de Karşıyaka, Bornova, Alsancak başta olmak üzere her bölgede ister evinizde isterseniz de dersliklerinde eğitim vermektedir.


Aşağıdaki sorular sizin de aklınızı meşgul ediyorsa, aklınızdaki soruları cevaplamamız için bize whatsapptan ulaşabilirsiniz;

Ne kadar zamanda İngilizce konuşmayı öğrenebilirim?
Ne kadar zamanda yeterli seviyede İngilizce öğrenebilirim?
İngilizce dersi fiyatları ne kadar?
Daha önceden hiç İngilizce alt yapım yok, İngilizce öğrenmekte zorlanır mıyım?
İngilizce öğrenmeye başlamak için geç mi kaldım?
Akıcı İngilizce konuşmak, konuşulanları anlamak için çok az zamanım var, yapabilir miyim?

İzmir’de İngilizce dersleriyle ilgili Bu tarz sorular ve daha fazlası için bize whatsapptan yazabilirsiniz.

Dizi ya da film izlerken, bir şeyler araştırırken, internette dolanırken İngilizce hep karşımıza çıkan bir dil, bu dile hakim olmak, İngilizceyi anlayabilmek, konuşabilmek size çok şey katacak. Bir dil öğrenmenin faydalarını İngilizce öğrendikten sonra fazlasıyla görecek ve belki de 2. Bir dil daha öğrenmek isteyeceksiniz, boşuna dememişler 1 dil 1 insan! Eskiden İngilizce bilmek bir çalışanı diğerlerinden ayırırken şimdi bir zorunluluk haline gelmiş durumda 2. hatta 3. dil bilmek sizi diğerlerinden ayırmaktadır.

(Yazımız boyunca bahsedeceğimiz İngilizce kursu kavramı, kişiye özel programlarla hazırlanmış, bireysel özel derslerdir, İngilizce sınıf dersleri istendiği taktirde farklı yönlendirmeler yapılmaktadır.)


İngilizce Kursu İzmir‘le Pratik ve Kolayca İngilizce Öğrenebilirsin

Evrensel bir dil olan ingilizce, hayatımızın her alanında önemli rol oynamaktadır. Zor ve karmaşık bir dil gibi görünsede, öğrenilmesi gerekli olan ve aslında o kadar korkulduğu gibi zor olmayan bir dildir.

İngilizceyi öğrenmek için kurslar ararken hemen hemen herkes aynı hatayı yapar ve şaşaalı sloganların peşine düşüp ayrıntıları göz ardı eder. Bütün bunların sonucunda da ya öğrenme hevesiniz kaçar ya da yapamadığınızı düşünüp pes edersiniz. Ama asla pes etmemelisiniz çünkü sorun sizde değil eğitim sistemindeki yanlıştan oluşuyor. Ancak, hızlı, kolay ve ezbersiz eğitimin mantığını çözdüğünüz zaman ingilizceyi öğrenmiş olursunuz.

Sizlere bir ayda ya da üç ayda tüm bunları öğretebileceğimiz gibi gerçek dışı vaadlerimiz yok tabi ki.

Sizlere farkındalık yaratmayı, analitik düşünmeyi, empati kurmayı, çalışırken keyif almayı, renklerin çeşitliliğini vaat ediyoruz.. ve eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız beraber çalışmayı teklif ediyoruz.

Dinamik kadromuz en modern öğretim yöntemlerimizle ingilizceye farklı bakış açılarından yaklaşmaya ne dersiniz?

Misyonumuz oturan ve dinleyen pasif öğrenci, sürekli anlatan aktif öğretmen klişesine son verip, karşılıklı iletişimin üst düzey olduğu öğrencinin de en az öğretmen kadar aktif olduğu bir İngilizce eğitim ortamı oluşturmaktır, sizlerle beraber…


Akıcı Bir Şekilde İngilizce Konuşmanın Yolu İngilizce Dersi’nden Geçiyor

Esnek ders saatleri
Bire bir özel İngilizce dersi
Üst düzeyde pratiğe dayalı İngilizce dersleri
Kişiye özel tempoya göre ilerleyen çalışma sistemi
Kişiye özel çalışma ve öğrenme metodları gibi birçok imkanlarımızla her yaş ve seviyede İngilizce dersi için sizleri bekliyoruz..


Yeni bir dil öğrenmek, yazmak, okumak, dinlemek kolay değildir, tabi doğru yöntemleri bilmiyorsanız.
Her dil gibi İngilizceyi öğrenmek de zordur. İngilizce öğrenmeye başlayan kişiler doğru yönlendirilirse çok kolay öğrenilebilir. İngilizce öğrenmeye başlarken, zaman ayırmak, hayatımızın içinde olması, test çözmek önemlidir. Burada size söz ettiğim bazı yöntemlerden, size uygun olanları uygulayabilirsiniz.

İngilizcede ilk önemli konu İngilizceye zaman ayırabilmemizdir.
Başarının sırrı programdan geçer sizde İngilizce öğrenmek için bir program hazırlayın ve bu programa uymaya çalışın. İngilizce öğrenirken numaralar, alfabe, haftanın günleri gibi temel konulardan başlayın. İngilizce öğrenirken sadece konu öğrenme yetmez. Öğrenilen konularla ilgili okuma, yazma, dinleme, konuşma pratikleri yapmak gerekmektedir. İngilizce çizgi film seyredebilir, İngilizce günlük yazabilir, İngilizce müzik dinleyebilirsiniz. Yeni kelime öğrenirken en güzel yol İngilizce gazete, dergi, kitap okumaktır. bunları okurken elinizin altında bir sözlük bulundurmalısınız.

İngilizce öğrenme aşamasında eksiklerinizi öğrenmenin en güzel yöntemi test çözmektir.
Bu sayede hangi konularda hatanız olduğunu görür, çalışmalarınızı o yönde geliştirirsiniz. İngilizce öğrenirken internet desteğini de unutmamalıyız. İnternetten birçok kaynak bulabilirken, başkalarının tecrübelerinden de yararlanabilirsiniz. İngilizce öğrenirken bütçenizi zorlamanıza gerek yok, evinizde internetin karşısına geçip İngilizce öğrenebilirsiniz. Bunun için size yol gösterecek kaliteli kişilerin izinden gitmeniz gerekmektedir. Sitemiz sizin için bu konuda alt yapı çalışmalarına başladı bile!


İngilizce Eğitiminde Başarıya Giden Yolu Biliyoruz!

İzmir’in en kaliteli yabancı dil eğitimi veren kurumlarından olan Evders, evinizde hızlı ve orijinal bir İngilizce eğitimi vermektedir. Eğitim içeriği dünya çapında dil okulları ile birlikte pratik olarak gerçekleştirilir. Kursiyerler kısa sürede İngilizce konuşmaya başlar.

Yabancı dil eğitiminin İzmir deki seçkin kadrosu IELTS ve TOEFL başarıya giden yolda oluşturduğumuz teknik ve stratejilerimizle kursiyerlerimizi YDS gibi sınav zincirlerini kırmaya birlikte kazanmaya davet ediyoruz. Bu nedenle İzmir genelinde hızlandırılmış İngilizce dil kurs kayıtlarımız devam etmektedir.
Hızlı güvenilir ve doğru dil tercihi, Akıcı İngilizce konuşma eğitimi, CV’nizde İngilizce dil eğitiminin olması ve kariyerinize güç katmak, YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC vb dil sınavlarına başarılı bir imza atmak, Yurt dışında kaliteli eğitim ve İngilizce dil bariyerlerini parçalamak için Haydi İzmir Evders’de buluşalım.


Hedefimiz Ezberci Değil Kalıcı İngilizce Eğitimi

İngilizce dili dünyada en yaygın 2.dil olarak görülmektedir. Çince ve İspanyol dillerinden sonra ana dil olarak kullanılmakta olan 3.dildir. Bu derece yaygın olmasında Amerika Birleşik Devletleri’nin anadili olması sebep olarak gösterilebilir. Günümüzde dünya üzerinde bütün ülkelerde kendi anadillerinden sonra 2. bir dil eğitimi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Hemen hemen hayatımızın her yerine girmiş bir dil olmasıyla bilinen İngilizce, dünya üzerinde son derece yaygın bir konuşulma ve resmi dil oranına sahiptir. Neredeyse tüm meslek gruplarında da bilinmesi istenen bir kıstas olarak belirlenmiştir.

Farklı bir eğitim şekli olan ve öğrenciler açısından olumlu yönleri olan formasyonlu eğitmenlerle ders veren Evders İngilizce Eğitim almak için kesinlikle doğru adres olduğunu sizlere düşündürüyor. Eğitimler öğrenci odaklı yapılmakta ve öğrenci için tam anlamıyla eğitim sağlanması amaçlanmaktadır.

Kişiye özel hazırlanan eğitim programları her bir kişi üzerinde ayrı ayrı uygulanır.
Program öğrencinin durumuna göre ve hazırlanan metaryellere cevap vermesine / verme düzeyine göre ilerlemektedir. Eğitim veren kişiler formasyonlu, alanında uzman ve anadilleri İngilizce olan kişilerdir. Hiçbir zaman bilgilerini karşı tarafa aktaramayacak düzeyde bir eğitmen kullanılmaz. Her biri uzman ve deneyimlerini paylaşarak öğrenciyi en ileriye taşımayı hedefleyen kişiler arasından seçilmiştir. Eğitmen kadrosuyla beraber İngilizce öğrenmeyi düşünen herkes doğru biçimde hedefine ulaşır.

Genel olarak baktığımız zaman, yabancı dil kursları kurlar ile ilerlenmektedir.
Nerede kurs aldığınıza bağlı olarak hem kurların toplam saatleri ve toplam kurlar bir veya iki kur olmak üzere değişkenlik gösterebiliyor. İngilizce çok özel bir dildir ve dünyanın her yerinde, Türkiye dahil olmak üzere geçerli olup mutlaka bilinmesi gereken ikinci veya üçüncü bir dil olarak kabul edilir.

İngilizce kursunun amacı kişilere yabancı bir dil öğreterek kişinin hayatında bir artı kazanmak ve bunun yanı sıra, daha yükseklerde kişilerin meslek sahibi olabilmeleri için yardımcı olmaktır.
Malum artık birçok iş yeri, özellikle özel yerler yabancı dil ve bilgisayara benzer özel yetenekler aramaktadır. Elbette bunların haricinde de çok fazla özel yetenekler bulunuyor, fakat mesleki dünyada en önde gelenler bu ikisi olmaktadır. İngilizce kursları kur halinde yapılsa bile, temel olarak beş ayrı seviyesi olmaktadır ve bütün seviyeler kendi içlerinde kurlara ayrılmaktadır. Bu şekilde kursiyeler hem kurları bitirebiliyorlar ve kurları bitirdikçe seviyeler atlayabiliyorlar.

Ülkemizde olduğu gibi ve sadece ülkemizde değil, bütün dünyada, ne kadar çok yetenğiniz olursa, meslek sahibi olmanız o kadar daha kolaylaşıyor. İngilizce kurslarında ayrıca TOEFL, YDS, Proficiency, SAT, TOEIC ve IELTS gibi farklı İngilizce kurslarıda bulunmaktadır. İngilizce kursuna kayıt olacağınız zaman, kurs yeri yetkilileri ne amaçla ve İngilizce’yi nerede kullanacağınıza dair bilgi alarak sizi kurslara (özel ders) yönlendirir.