Biyoloji, fen alanında en eğlenceli derslerden biridir, aslında ayrım yapmak pek kolay değil fakat eğlenceli dememizin sebebi fazlasıyla hayatın içinden olması. Hep ezberci bir biyoloji eğitimi aldığımız için bu eğlencenin farkına varamıyoruz ama İzmir’de biyoloji dersi almak isteyenler çok şanslı çünkü Evders Biyoloji Dersi kesinlikle ezberci değil! Eğer biyoloji dersi izmir, özel biyoloji dersi izmir aramalarıyla sitemize geldiyseniz ezberci değil, kalıcı ve kaliteli bir biyoloji eğitimi istiyorsanız doğru yerdesiniz, emin ellerdesiniz.

biyoloji dersi izmirİnsan vücudundan bir kaç örnek yeterince çarpıcı olabilir belki de, en güçlü kasımızın dilimizde olduğunu ya da bir insan gözünün 580 megapiksel, insan akciğerlerinin yüzey alanının iki tenis kortu büyüklügünde olduğunu biliyor muydunuz? Bu şekilde aklınızda kalmasını sağlayacak hayatın içinden hem eğlenceli hem de kalıcı örneklerle biyolojiyi öğrenmeyi kim istemez?

Size kısa sürede, biyoloji konularını kolayca öğrenme garantisi veriyoruz! Biyoloji dersi alacak herkesin aklına takılan sorular genellikle aynı şeylerdir;

 • Biyoloji öğrenmek zor mudur?
 • Biyoloji dersi alarak ne kadar zamanda başarılı olurum?
 • Biyoloji alanında çok zayıf ve bilgisizim ben de öğrenebilir miyim?
 • Biyoloji kursu fiyatları ne kadar?
 • Biyoloji kurs programınız nasıl oluyor?

Biyoloji, yapısı itibariyle en muazzam derslerden biridir. İnsan vücudunun yapısını tek hücrelileri ve birçok canlının yeni özelliklerini yakından tanıma imkanı sağlayan, tamamen hayatın içinden bir parçadır. Canlıları inceleyen bu bilim dalının adı da latince bios ve logos kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur, bios canlı, logos ise bilim anlamına gelmektedir. M.Ö 384 yılında doğan Aristotales’in biyoloji alanında yaptıklarının değeri 19. yy da anlaşıldı ve biyolojinin babası kabul edildi, Aristo’dan günümüze uzanan biyoloji yolculuğunda Evders biyoloji dersi yanınızda!


Biyoloji Dersi İzmir

Biyoloji Görsel Yöntemlerle Öğretilmelidir

Biyoloji dersi zor mudur?
Sayısal alandaki öğrenciler biyolojiyi sözel bir ders olarak düşündükleri için biyoloji onlara ezber gerektiren bir ders gibi gelmektedir, oysaki ezberci eğitimle değil, mantığını kavrayarak ve eğlenceli anlatılan bir biyoloji dersi sayesinde biyoloji dersi kesinlikle zor değildir. Biz de İzmir özel biyoloji dersi olarak öğrenciye özel program hazırlayarak başarıya ulaşmak için elimizden geleni yapmaktayız!

Özel biyoloji dersi alarak ne kadar zamanda başarılı olabilirim?
Aslında bu sorunun yanıtı kişiden kişiye değişmektedir. Hangi seviyede bir alt yapınız olduğu ne amaçla biyoloji dersi aldığınız bu süreyi etkileyen faktörlerdir, bu yüzden bu soruya net bir cevap verebilmek için biyoloji öğretmenimiz sizi görmeli ve yanıt vermelidir.

Biyoloji alanında çok zayıf ve bilgisizim ben de öğrenebilir miyim?
Biz her seviyeye yönelik biyoloji dersleri vermekteyiz, biyoloji alanında yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız hiç üzülmeyin, bu biyolojiyi öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmiyor, daha önce yanlış metodlarla çalışmış olduğunuzu ya da yeteri kadar çalışmadığınızı gösteriyor. Evders Biyoloji Kursu herkese biyoloji dersini öğretmeyi ve sevdirmeyi garanti ediyor!

Özel biyoloji dersi fiyatları ne kadar, biyoloji kurslarının ücretleri nedir?
Biyoloji derslerimizde farklı programlar uygulanmaktadır, özel bireysel biyoloji dersi alabileceğiniz gibi sınıf şeklinde de biyoloji derslerine katılabilirsiniz, biyoloji dersleriyle ilgili fiyat bilgisi almak için bize whatsapp yoluyla ya da arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Biyoloji kurs programınız nasıl oluyor?
Biyoloji kurs programımız kişiye özel olarak hazırlanıyor, her öğrencinin öğrenme hızı, kapasitesi, alt yapısı birbirinden farklı olduğu için herkese özel olarak bir biyoloji dersi programı hazırlıyoruz, önce bir analiz yapıyor ve sonrasında kişiye özel biyoloji ders programı sunuyoruz, bu da bizi başarıya götüren en önemli unsur oluyor!


Biyoloji dersiyle, aslında çoğu derste olduğu gibi, bilinmeye yolculuk ederek ufkunuzu genişletebilirsiniz. Tüm canlıları inceleyip, sırlarını öğrenebileceğiniz yegane derstir biyoloji dersleri.

Biyoloji derslerimizde öğrencilerimizi bilgi yığınıyla boğulup boğuşmaktan uzak tutarak  ezberlemeden öğrenmeyi,kalıcı bilgiye çok rahat bir şekilde ulaşmanızı vaad ediyoruz. Gelin beraber biyolojinin sıkıcılıktan tamamen uzak,anlaşılabilir,eğlenceli  dünyasına girelim.

Biyoloji Dersi İzmir‘le Ezberci Eğitime Son!

 • Canlıları inceleyen bilim dalı Biyoloji olarak tanımlanmaktadır.
 • Biyoloji dalında çalışmalar yürüten kişiler biyolog olarak isimlendirilir.
 • Biyologların görevi gezegende yaşayan tüm canlıların hücre ve moleküllerini içine alan mikroskobik ölçülerde onları etkileyerek önem arz eden dinamik gelişmelerle birlikte onları inceleyen ve biyoloji ile uğraşmaktır.
 • Biyoloji içerisinde farklı bileşimler gösterir. Enerji ve maddenin işlenmesi bunlardandır.Bu maddelerin işlenmesi, vücut içerisinde sentezlenmesi yaraların iyileşmesini ve organizmaların artış göstermesine sebep olmaktadır.
 • İnsanlar, bitki ve hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen çeşitli araştırmalar bulunur. Biyoloji içerisinde yer alan botanik, tıp ve zooloji dallar bulunmaktadır. Biyoloji bu dalları tek bir çatı altında toplamaktadır.
 • Biyoloji yaşayan varlıkların benzer veya birbirinden farklı özelliklerini  görmemize yardımcı olmaktadır.

Biyoloji Kursu İzmir Sayesinde Biyoloji Dersi Dostunuz Olacak

Dünyanın her yerinde eğitim ve öğretimde biyoloji ders olarak verilmektedir. Bilim çalışmaları içerisinde ilk sıralarda yer alması ne kadar önemli pozisyon teşkil ettiğini göstermektedir. İncelediği bilim dalları botanik, zooloji, mikrobiyoloji gibi ana dallarıdır. Moleküler biyoloji, hücre biyolojisi, fizyoloji, morfoloji, ekoloji birleşimleri bölme yöntemlerini organizmaların derecesine göre ayırt etmektedir.